חדשות
  1. ברוכים הבאים ל HRS הפורטל הגדול למשאבי אנוש | מה תמצאו באתר ? צ'ט און ליין ועוד...

  2. ארגז טפסים נהלים ושאלונים לשימושכן החופשי | ניוזלטר שבועי כל האירועים החמים בתחום וגם מה שחדש

  3. מאמרים מקצועיים בתחום משאבי אנוש | גיוס | הדרכה | דיני עבודה | ניהול | רווחה

הדרכה >> Coaching >> מאמנים

שיאים


שם החברה : שיאים

מיקומים : כל הארץ

פרטי התקשרות

טלפון 04-8714827
פקס
אימייל ליצירת קשר לחצ/י כאן
אתר אינטרנט www.ci-im.com
כתובת בן גוריון 95/54, קרית מוצקין 26424

פעילות כללית

שיאים עוסקת באימון ויעוץ עסקי לחברות וארגונים במשק הישראלי, עם דגש על מתן מענה כולל, מהדרגים הניהוליים ועד לאנשי הקו הראשון מול הלקוחות. היא פועלת בתחומי הניהול, המכירות והשרות הפנים והחוץ ארגוני.

המתודולוגיה הייחודית על פיה עובדת שיאים מגיעה מהשטח, קרי - לצד החומרים התיאורטיים החיוניים להבניה של התהליך, היעוץ מתבסס על מודלים ייחודיים ואפקטיביים שפותחו עבור מחלקות וארגונים בתחומם שונים, כמו גם על ניסיון עשיר ומוכח של היועצים בניהול, מכירות, שירות, הנחיה וכתיבה שיווקית, מתפקידי שטח וטלפון ועד תפקידי ניהול.

הניסיון נצבר בעבודה מול לקוחות מתחומים רבים ובסדרי גודל מגוונים, וביניהם מוסדות להשכלה גבוהה, בנקים, סוכנויות וחברות ביטוח, חברות מתחום הרכב והתחבורה, תקשורת ופרסום, היי-טק ומחשבים, משאבי אנוש ו- Outsourcing, תכנון ובניה, אירועים ותרבות, מפיצים, קמעונאים ורשתות שיווק, בריאות ורפואה, חוק ומשפט, תיירות, אספקה טכנית, ציוד רפואי, אחזקת מבנים ועוד. ניסיון זהעובד לכדי מתודולוגיה מקורית ויצירתית המשלבת בתוכה צורות עבודה מתחומים שונים, ומתפתחת כל הזמן כדי להתאימה לצרכים ולדרישות של הלקוחות.

תהליך היעוץ והאימון נבנה באופן נפרד ומודולארי לכל לקוח, בהתבסס על מהותו של הארגון או המערך, מצבו הנוכחי, חזונו וסדר העדיפויות עליו הוחלט יחד עימו. התהליך נבנה כך שיתאים ספציפית ללקוח, בין אם מדובר בעבודה מול כל הארגון, מחלקה, או פרט מתוכו.

שיטת העבודה המיוחדת משלבת הנחיה ובניה משותפת של חומרים, הרצאות פרונטאליות ואימון ויעוץ אישי השם דגש על הצרכים האינדיבידואלים של כל אדם במערך הכולל של הארגון, וזאת כדי להגיע לשיאים האישיים של כל אדם בארגון באופן אישי ומכאן - לשיאים של הארגון בכללותו.Coaching

``איזו מין מכונה משונה הוא האדם. אתה מכניס לתוכו לחם, יין, צנון, דגים - והוא מוציא מתוכו תקוות, אנחות, קולות צחוק וחלומות`` (זורבה היווני)

אין אדם ללא חלומות. כל אחד מאיתנו רוצה משהו שכרגע הוא חסר. לעיתים החלום מעורפל, לעיתים יש לו צבעים ולעיתים אף אנו יודעים חלק מהדרך, אך לא את כולה. פעמים רבות אנו יודעים את סופה אך איננו יודעים כיצד לבנות אותה. בין אם אנחנו שכירים או עצמאיים, בין אם החלום הוא בתחום האישי או בתחום התעסוקתי, בין אם המדובר בבניה חדשה לגמרי, ברכישת כלים וטכניקות, או במשהו שכבר קיים ואנו רוצים לשפר אותו - יש לנו שאיפות, דברים נוספים שאנו רוצים להשיג.

אימון נועד לקדם אותך בדרכך, כמו גם לבדוק את פעולותיך ואת יכולותיך. תוך כדי הדרך, בתהליך שנוצר, ייבחנו באופן טבעי מוכנותך וכישוריך להגשים את חלומך או לשנות את החלום. האימון מתבסס על שילוב בין יכולותיך ורצונותיך, ובין הנחייתו של המאמן, המציב אבני דרך, מטרות ויעדים מדידים.

המחוייבות לפרויקט הינה דו כיוונית ולצד חשיבה משותפת ניתנות ומתבצעות מטלות אופרטיביות שיקרבו אותך למיצוי יכולתך. האימון כולל מפגשים אישיים, עבודה עצמית, דיווח שוטף וייזום רעיונות והטמעת דרכי פעולה וטכניקות מהעולם העסקי והאישי.ליצירת קשר לחצ/י כאן