חדשות
  1. ברוכים הבאים ל HRS הפורטל הגדול למשאבי אנוש | מה תמצאו באתר ? צ'ט און ליין ועוד...

  2. ארגז טפסים נהלים ושאלונים לשימושכן החופשי | ניוזלטר שבועי כל האירועים החמים בתחום וגם מה שחדש

  3. מאמרים מקצועיים בתחום משאבי אנוש | גיוס | הדרכה | דיני עבודה | ניהול | רווחה

רווחה >> מרצים >> משפחה וזוגיות

ס.מ.ל - סוכנויות מרצים לישראל


שם החברה : ס.מ.ל - סוכנויות מרצים לישראל

מיקומים : כל הארץ

פרטי התקשרות

טלפון 03-5492474
פקס 03-5473583
אימייל ליצירת קשר לחצ/י כאן
אתר אינטרנט www.martzim.co.il
כתובת סוקולוב 40 בית הפירמידה, רמת השרון

פעילות כללית

חברת ס.מ.ל - סוכנויות מרצים לישראל, הוקמה בשנת 1999 כמאגר המרצים המקיף והאיכותי בישראל הנותן פתרונות כוללים ברמה הגבוהה ביותר לכל צרכני ההרצאות וההדרכות בארץ.

מישורי הפעולה של החברה:

  1. הרצאות העשרה פופולאריות של המרצים המובילים, במגוון תחומים רחב.
  2. מחלקת הדרכות ארגוניות הכוללת את מיטב היועצים הארגוניים ומנחי סדנאות החוויה.
  3. שיווק הרצאות ומרצים בכירים בשפה האנגלית ובשפות זרות אחרות.
    www.martzim.co.il/en/index.php
  4. הפקת אירועי תוכן - happy hour לכלל העובדים, מפגשי בכירים (Tailor Made Management Event), פתיחת שנה וסיומה, הרמות כוסית בחגים וציוני דרך בארגון.

מאז נוסדה, פועלת ס.מ.ל להעלות את המודעות לחשיבות הרבה שיש לפעילויות ההעשרה עבור העובדים ולקוחות החברות השונות איתן מבקשת הסוכנות להתקשר.
מבחינת העובדים והמנהלים, זהו כלי חיוני הן להעלאת רמתם המקצועית והן להעשרתם בתחומים נוספים. בנוסף, זהו חלק ממערכת התגמולים שבהם נמדד מקום העבודה. בעלות לא גבוהה יחסית לפעילויות אחרות, מועבר מסר לעובד כי הגוף המעסיק אותו, רואה צורך לטפחו ולהעשירו בתחומים שאינם תמיד תחום עיסוקו.
מבחינה שיווקית, אחד המסלולים המובילים כיום הנו עריכת כנסי לקוחות, המשמשים במה להצגת חידושים ובחינת היבטים שונים בפעילות החברה. במקרים רבים מדובר בכנסים בינלאומיים, בארץ או בחו"ל, שיש חשיבות רבה לרמתם הארגונית, המקצועית והתכנית. כך שבמקרים רבים, ניתן לראות כי מרצה בעל שם יכול להיות גורם משמעותי בשיווקו של יום עיון/כנס לקוחות שעורך הארגון.

מטרה עיקרית של חברת ס.מ.ל היא איתור מתמיד של מרצים איכותיים היכולים להוות פוטנציאל בשוק ההרצאות וההדרכות הישראלי, ובמקביל, התמקצעות מוחלטת בהתאמת המרצה הנכון ביותר למענה צרכיו של הלקוח. למען השגת מטרה זאת נעזרת ס.מ.ל במיטב היועצים ואנשי המקצוע השוקדים על בניית כלים אמינים העוזרים לנו להתאים את המרצה הנכון לקהל המסוים וכן במשובים המתקבלים לאחר ההרצאות ותוצאותיהם נלקחות לתשומת לבנו.

כיום מאגדת ס.מ.ל את מיטב המרצים בישראל ובעולם ונותנת לך הלקוח את אפשרות הבחירה הטובה ביותר. אנו מלווים אתכם מההחלטה הראשונית לשכור מרצה, דרך כל שיקולי הבחירה וההתלבטויות, אנו נספק עבורכם אפשרויות רבות של צפייה מקדימה במרצים; אם בצפייה חיה, או בקלטות וידאו וכמובן גם רשימות ממליצים, כל אלה כדי להבטיח שהמרצה הטוב ביותר עבורכם יהיה הוא זה שתבחרו ליום האירוע.

לבחירת מרצה לאירוע הבא שלכם הרימו טלפון אלינו ונעזור בצורה המקצועית והטובה ביותר. הפעילות במשרדינו הינה סביב שעות העבודה הרגילות חמישה ימים בשבוע, וניתן גם להתייעץ עמנו לאחר שעות אלו דרך האתר או במס` טלפון נייד שניתן על ידי המענה האוטומטי במשרד בשעות אלו.

את הסוכנות ייסד דני שביט, בעל השכלה אקדמית נרחבת במדעי החברה ובתעשייה וניהול, הוא גם מנהל את החברה בפועל מאז הקמתה וצבר ניסיון עשיר ומגוון בעבודה מול גורמי משאבי אנוש בחתך רחב של חברות וארגונים בארץ ובעולם. משרדי החברה ממוקמים ברמת השרון.
משפחה וזוגיות:


ליצירת קשר לחצ/י כאן