חדשות
  1. ברוכים הבאים לאתר החדש של HRS הפורטל הגדול למשאבי אנוש | מה חדש באתר ? צ'ט און ליין בין HR ל HR לצוות האתר

  2. ארגז טפסים נהלים ושאלונים לשימושכן החופשי | ניוזלטר שבועי כל האירועים החמים בתחום וגם מה שחדש

  3. מאמרים מקצועיים בתחום משאבי אנוש | גיוס | הדרכה | דיני עבודה | ניהול | רווחה

משאבי אנוש >> תוכנות שונות >> שעוני נוכחות

מגדלור מערכות זמן אמת


שם החברה : מגדלור מערכות זמן אמת

מיקומים : כל הארץ

פרטי התקשרות

טלפון 03-7684477
פקס 03-7684481
אימייל ליצירת קשר לחצ/י כאן
אתר אינטרנט www.rt-ltd.com
כתובת

פעילות כללית

חברת מגדלור מערכות זמן אמת בע"מ הינה חברה פרטית, אשר הוקמה בשנת 1992. בחברה עובדים למעלה משישים עובדים בשש מחלקות כדלהלן: מחלקת יצור ומעבדה, מחלקת פיתוח חומרה ותוכנה, מחלקת תמיכה טכנית, מחלקת טכנאים, מחלקת התקנות, ומחלקת שיווק ומכירות. `זמן אמת` מפתחת, מייצרת ומשווקת חומרה ותוכנה למערכות נוכחות עובדים ובקרות כניסה, תוך הקפדה על שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ומתן פיתרונות טכנולוגיים מהעדכניים ביותר בעולם. החברה מקפידה הקפדה יתרה על נהלי איכות ושמירת אחידות בפיתוח המוצרים והיא בעלת תקן ניהול אבטחת איכות "ISO-9001-2000. ניסיונה העשיר של `זמן אמת` כולל זכייה במכרז החשב הכללי להתקנת מערכות ויחידות סמך בכל משרדי הממשלה והתקנת מערכות נוכחות ובקרת כניסה בלמעלה מארבעת אלפים ארגונים במגזרי משק שונים בארץ וברחבי העולם. הנהלת החברה כוללת את שני המנכ"לים המשותפים - יוסי מלכי ומשה לוי, ואת מאור מלכי המכהן כמשנה למנכ"ל. מסופי נוכחות עם נוכחות - "RT7000"

סדרת מסופי הנוכחות המתקדמים בעולם RT7000, כוללת מסופים המאפשרים לכל חברה וארגון לבדוק את נוכחות עובדיהם באמצעים מגוונים כגון: כרטיס קרבה (Proximity), קוד אישי, בדיקה ביומטרית, כרטיס מגנטי ואף שילוב ביניהם. מסופים אלה הם בעלי גמישות רבה ומאפשרים להגדיר מנהל החתמה שונה בכל מסוף, בהתאם לנוחיות הארגון וצרכיו. הנכם מוזמנים לעשות קפיצת מדרגה טכנולוגית ולהיחשף לפתרונות הנוכחות המתאימים לכם ביותר.

"זיהוי ממגנט" - "MD2000 "
אחת משיטות זיהוי הנוכחות המוקדמות בעולם הטכנולוגי נעשתה ועודה נעשית באמצעות כרטיס מגנטי. מסוף הנוכחות מדגם MD2000, המאפשר כמה שיטות קידוד, מזהה עובד המעביר בו את כרטיסו, הודות למספרו הצרוב על גבי הפס המגנטי. דגם זה הוא אחד מחלוצי השעונים שנוצרו בחברתנו ונחשב בקרב רבים מהארגונים ככלי עבודה יעיל, אמיד ואמין ביותר.

"פס מגנטי מתקדם" - "RT7000-M"
דגם RT7000-M  הוא מסוף בעל אמצעי זיהוי מגנטי המאופיין במספר תכונות שהופכות אותו ליעיל במיוחד ביניהן יכולת השילוב בין הקורא המגנטי לקורא הקִרְבָה, אפשרות להשתמש בו גם כמסוף לבקרת ארוחות, ניהול ובקרה עד לשתי דלתות, אופציה להקשת מספר העובד באמצעות המקשים, יכולת עבודה On-Line והזנת חשמל ממקור מתח V12.

נוכחות בקצות האצבעות - "RT7000-B"
מסוף B-RT7000 מופעל באמצעות זיהוי ביומטרי (שיטת זיהוי 1:N), ומאפשר זיהוי גם באמצעות הקשת קוד אישי. עם הצלחת הליך הזיהוי, מקבל המשתמש חיווי קולי במקביל להופעת אישור על גבי תצוגת המסוף. אם המערכת לא זיהתה את העובד, על הצג יופיעו הוראות להמשך פעולה.

זיהוי מרבי בקֵרוּב - "RT7000-P"
שיטת הפרוקסימיטי (Proximity):
זיהוי עובד באמצעות כרטיס קֵרוּב היא שיטה נוחה ומקובלת בחברות ובארגונים רבים. הליך הזיהוי מתבצע הודות למעגל חשמלי וליחידת זיכרון הצרובים בכרטיס. באמצעות תקשורת אלחוטית מועבר מספר התג האישי הקיים בזיכרון הכרטיס אל המקלט במסוף הנוכחות, והליך זיהוי העובד מושלם.

קִרְבָה ביומטרית - "RT7000-BP"
מסוף זה מוודא את זהותם של העובדים בארגון בשיטה המשלבת בין כרטיס קרבה לטביעת אצבע. בתחילת יום עבודה או בסופו, מקרב העובד את כרטיסו אל המסוף אשר מזהה אותו בפעם הראשונה ומתריע בפניו שכדי לאמת את זהותו ולהירשם במערכת, עליו להניח גם את אצבעו על הסורק הביומטרי. שיטה זו היא אחת הדרכים הבטוחות ביותר לזיהוי עובדים בדיוק גבוה.

המגנט והאצבע - "RT7000-BM"
שיטת האימות של מסוף RT7000-BM משלבת בין כרטיס מגנטי לטביעת אצבע. כאשר עובד מעביר את כרטיסו במסוף, מוצגת בפניו הודעה המבקשת להניח גם את אצבעו על הסורק הביומטרי לשם השלמת הליך זיהוי הנוכחות. הצלבה בין שתי שיטות אלה מבטיחה זיהוי נוכחות בוודאות גבוהה יותר.

דיווח נוכחות סלולרי וניהול פרויקטים >> 
נוכחות במחשוב ענן - שכר אמת >>
אבטחת ארגונים >>ליצירת קשר לחצ/י כאן