חדשות
  1. ברוכים הבאים לאתר החדש של HRS הפורטל הגדול למשאבי אנוש | מה חדש באתר ? צ'ט און ליין בין HR ל HR לצוות האתר

  2. ארגז טפסים נהלים ושאלונים לשימושכן החופשי | ניוזלטר שבועי כל האירועים החמים בתחום וגם מה שחדש

  3. מאמרים מקצועיים בתחום משאבי אנוש | גיוס | הדרכה | דיני עבודה | ניהול | רווחה

משאבי אנוש >> ספרות מקצועית >> ספרים

לני רביץ - ספרים


שם החברה : לני רביץ - ספרים

מיקומים : כל הארץ

פרטי התקשרות

טלפון 08-8507260
פקס 08-8507261
אימייל ליצירת קשר לחצ/י כאן
אתר אינטרנט www.lennyravich.com
כתובת ת.ד. 9 ניר בנים 79525

פעילות כללית

* הספר - אופטימיות נצחית.
לני רביץ מסביר בספרו זה, איך כל לימון חמצמץ הוא לימונדה מתוקה בפוטנציה, ואיך החיים ייראו אחרת אם רק נדע לשנות את תגובותינו לאירועים, ואם רק נדע לצחוק, להיות אופטימיים, לאהוב ולהתפתח.דר ברני סגל טוען: אנשים מאושרים אינם חולים.מהטמה גנדי אמר: לולא ההומור הייתי מתאבד כבר מזמן ( אז הרגו אותו).והיום יותר ויותר אנשים במקצועות הרפואה משתכנעים בכוחם של ההומור והאופטימיזם ובחשיבותם כחלק מתהליך הריפוי.וולטייר אמר: תפקידו של הרופא לשעשע את החולה בזמן שהטבע מרפא אותו.ספר זה הוא מסע מחויך ומלא הומור ואופטימיות בנתיב החיים, על הקשים וההישגים שבהם, השמחה והכאב, הפחדים והכעסים, כפי שהם נתפסים בעיניו הרגישות של מתבונן הבוחר לצחוק ולחייך נוכח פני המציאות.אבסורדית ככל שתהיה. נושאים כמו משפחה, חינוך, קריירה, יחסים, בריאות ורוחניות, זוכים כולם להיבחן בפריזמה של פילוסופיית חיים לפיה, - אפשר לסחוב יום אחרי יום בחיים, ואפשר גם לקום בכל בוקר ולפתוח בריקוד, הברירה בידך.הקוראים בספר זה יזכו להרבה מנות משעשעות של חכמת חיים פשוטה, שתסייע להם להצליח יותר בחיהם הפרטיים והמקצועיים גם יחד, אם רק יעצרו לראות את ההומור שבמצבי הלחץ וילמדו לצחוק כל הדרך אל החיים.
מחיר הספר 50 שח כולל דמי משלוח

.* הספר - ובנימה אופטימית זו...
אדם בורח מנמר ומגיע כל עוד רוחו לקצה צוק. הוא מחליק ונאחז ברגע האחרון בשיח קטן שצומח על פני התהום. הוא מביט למטה ורואה נהר רוחש תנינים עם לוע פעור בציפייה.מעליו עומד הנמר מזיל ריר. אחיזתו על השיח רופפת, והוא מתחיל אט אט להיתלש. האדם מביט הצדה ורואה כמה תותי בר צומחים מבקיע בסלע. הוא משיט את ידו, קוטף תות הדמדם ואוכל בהנאה.זוהי תמצית החיים - אומר לני רביץ. יש לנו כמה רגעים לבלות בעולם הזה בין שמיים וארץ, בין בריאות לחולי ובין לידה למות. עלינו להינות לאורך המסע הזה ולטעום מהדברים הטובים שקורים בדרכנו.וודי אלן אמר שפסימיסט, הוא אופטימיסט עם ניסיון.
לני רביץ לעומתו ינסה ללמוד אותנו בספר זה, כיצד אופטימיות יכולה דווקא להתפתח עם הניסיון.ספרו הראשון של לני -אופטימיות נצחית, זכה בפרס ספר פלטינה ומכר עד עתה למעלה מ-50,000 עותקים, ביצירתו הנוכחית, - ובנימה אופטימית זו..., הוא מדלג כרוח העליזות הטובה עליו על פני נושאים כמו: ערכי שפחה ונישואים, הורים וילדים, נושאים רוחניים, עסקים ועבודה.לני נולד בגיל צעיר מאוד בהרטפורד, קונטיקט, ארהב. את רוב שנות לימודיו הראשונות בילה בכיתות חינוך מיוחד משום שהיה שמח מידי. בהמשך חיו היה מורה, שחקן, במאי תיאטרון ומפקח על הוראת האנגלית מטעם משרד החינוך.
כיום הוא מנהל מכון הגשטלט בישראל ומעביר קורסים, הרצאות וסדנאות בנושאי גשטלט והומור כדרך חיים - בארץ ובעולם. הוא חי בתל אבי עם אותה אישה מהספר הקודם, עליזה, ועודנו אביהם של נתי, דורון ואורי, רק שמאז נוספו לו שני נכדים, רומי וליאון.
מחיר הספר 60 שח כולל דמי משלוח.


לני רביץ - ספרים
* הספר - אופטימיות נצחית.
* הספר - ובנימה אופטימית זו...


ליצירת קשר לחצ/י כאן