חדשות
  1. ברוכים הבאים ל HRS הפורטל הגדול למשאבי אנוש | מה תמצאו באתר ? צ'ט און ליין ועוד...

  2. ארגז טפסים נהלים ושאלונים לשימושכן החופשי | ניוזלטר שבועי כל האירועים החמים בתחום וגם מה שחדש

  3. מאמרים מקצועיים בתחום משאבי אנוש | גיוס | הדרכה | דיני עבודה | ניהול | רווחה

הדרכה >> קורסים והשתלמויות >> אימון צוותי מכירות שיווק ושירות

יהודה מסינגר


שם החברה : יהודה מסינגר

מיקומים : כל הארץ

פרטי התקשרות

טלפון 03-6052227
פקס
אימייל ליצירת קשר לחצ/י כאן
אתר אינטרנט www.messinger.co.il
כתובת

פעילות כללית

מזה כ-20 שנה עוסק מסינגר ביזמות עסקית וניהול בכיר בתעשיות מגוונות בארץ ובעולם, כולל הייטק, נדל"ן, מזון והוספיטליטי. מסינגר נחשב גם לאחד מהמרצים המבוקשים ביותר בארץ בתחומי הניהול, השיווק, והיזמות העסקית.

  

עשרות אלפי אנשים כבר נהנו לאורך השנים מהרצאותיו וסדנאותיו הייחודיות של מסינגר, המשלבות לימוד מעשי ואימון של כלים, שיטות ומיומנויות פרקטיים וישימים, על בסיס ניסיונו הניהולי והעיסקי העשיר של מסינגר, יחד עם שיטת הרצאה והנחייה ייחודית של מסינגר, המשאירה את משתתפי ההרצאות והסדנאות מרותקים ואנרגטיים לאורך כל המפגש או תהליך הלימוד.

על בסיס התכנים הפרקטיים ושיטת העברה ייחודית זו, המשלבת אנרגיה גבוהה יחד עם מגע ישיר ואישי עם קהל המשתתפים, זכה מסינגר באופן שיטתי למשובים הגבוהים ביותר  בכל המסגרות - ארגוניות ואקדמיות - בהן הופיע ולימד לאורך השנים.

מסינגר משמש גם כמאמן אישי וארגוני בתחומי הניהול, העסקים והיזמות.

בתחום זה פיתח מסינגר תהליכי אימון ייחודיים - קצרים, ישימים וממוקדי תוצאה.

יהודה מסינגר הוא גם היוצר והמפתח של "תורת ההזדמנות" - פרדיגמה מקורית ופורצת דרך בתפיסה ובפרקטיקה, הכוללת עקרונות וכלים ישימים לזיהוי ולמימוש הזדמנויות עסקיות, מקצועיות ואישיות הנקרות על דרכנו במהלך חיינו. תורת ההזדמנות מהווה חלופה חדשנית לשיטות הקואצ`ינג המסורתיות, ומכוונת לפעולה יעילה ואפקטיבית יותר להצלחה בהשגת מטרות כלכליות, מקצועיות ואישיות.

מסינגר הוא בעל תואר שני בהנדסת תעשייה וניהול מהטכניון, גר בתל אביב, נשוי ואב לארבעה ילדים.

לקוחות נבחרים

משרד הביטחון  |  בנק לאומי  |  מלונות אקירוב  |  משרד ראש הממשלה  |  תעשיה צבאית  |  תעשיה אווירית  |  צה"ל  |  המכללה למינהל  |  ארא יועצים  |  מכללת השגים  |  שב"ס  |  מכללת נתניה  |  האוניברסיטה הפתוחה  
המדריך להישרדות והצלחה כלכלית בתקופת מיתון
איך לייצר הכנסה נוספת מעבר לתלוש
בתקופה זו בה הלחצים הכלכליים בישראל הולכים ומתעצמים, עם יוקר מחיה גבוה מאד מחד, ועם צמצומי כ"א ומשכורות מאידך, משפחות רבות, גם כאשר שני בני הזוג עובדים, פשוט אינן גומרות את החודש! על רקע זה בנה מסינגר את ההרצאה/סדנה הייחודית הזו, הנותנת למשתתפים כלים פרקטיים ופשוטים ליישום להגדלת ההכנסה המשפחתית, גם ללא השקעת הון עצמי משמעותי (אם בכלל), וגם ללא צורך לעזוב את העבודה השכירה הרגילה. על בסיס ניסיונו היזמי רב השנים בתחומים מגוונים, מתווה מסינגר דרך ברורה למשתתפים כיצד להתחיל וליזום פעילויות מייצרות הכנסה נוספת, איך לבחור את תחום הפעילות המתאים להם, ואיך לנהל את הפעילות, את עצמם ואת הסביבה הקרובה להם, לכלל השגת מטרת הגדלת ההכנסה. ההרצאה/סדנה מועברת בפורמטים מגוונים, בהתאם לצרכי הלקוחות.

הרצאת ה- X-Factors בניהול וביזמות
נוסחת ההצלחה הניהולית שלך
הרצאה מאלפת זו אותה העביר מסינגר כבר לאלפי מנהלים במגזר הפרטי והציבורי, מסכמת באופן ממוקד ופרקטי את תובנותיו מניסיונו הניהולי והיזמי העשיר, ומכוונת את קהל המשתתפים בצורה מרתקת לאיתור וחיזוק מרכיבי ההצלחה האישיים שלהם בניהול. ההרצאה מועברת לרוב כהרצאת אורח במפגשים ניהוליים שונים, ומותאמת לדרג הניהולי הרלוונטי.

סדנת "החלון"
לזיהוי ומימוש הזדמנויות עסקיות ואישיות בחייך
יהודה מסינגר הוא היוצר והמפתח של "תורת ההזדמנות". הסדנה מלמדת את עקרונות ומיומנויות תורת ההזדמנות, ומקנה את הכלים לזיהוי ומימוש הזדמנויות שונות - עסקיות, מקצועיות או אישיות - בחיי כל אחד ואחת ממשתתפי הסדנה. פורמט הסדנה מגוון ומותאם לקהל המשתתפים.

סדנת מצגת אפקטיבית ועמידה מול קהל
לשיפור המיומנות והבטחון בפרזנטציה
לא מעט אנשים חוששים לעמוד בפני קהל. יהודה מסינגר לימד ואימן כבר אלפי אנשים באופן ייחודי ומרתק איך להתגבר על חשש טבעי זה, וכיצד לשפר משמעותית את יכולתם להעביר בהצלחה מצגות שונות לקהלים מגוונים. מסינגר גם מאמן באופן אישי יחידים וצוותים הרוצים להיערך אפקטיבית למצגת משמעותית שלהם - בהזדמנויות כמו מכרז, עיסקה, גיוס הון, או ריאיון, וכן מאמן אנשי מקצוע שעמידה מול קהל היא חלק מהותי מעיסוקם, כמו אנשי מכירות, מרצים ומנהלים.

אמנות המכירה
סדנה חוויתית למקסום ההצלחה בכל הזדמנות מכירה

בין אם רק התחלתם את דרככם בעולם המכירות ואתם רוצים ללמוד את רזי המקצוע, או אם אתם אנשי מכירות ותיקים שמעוניינים להמשיך ולשכלל את מיומנות המכירה שלכם ולהצליח למכור טוב יותר, סדנת המכירות החוויתית של מסינגר תקנה לכם כלים פרקטיים ויעילים למקסום תוצאות מפגש המכירה: כלי השפעה ושכנוע, שימוש ב-NLP (דימיון מודרך), התגברות יעילה על התנגדויות טיפוסיות, ואמנות סגירת העיסקה - כלים אלו ואחרים יילמדו ויתורגלו בסדנה. מסינגר לימד לאורך השנים אלפי אנשי מקצוע בתחומים שונים את מיומנויות המכירה, והנחה והכשיר רבים לשיפור יכולתם למקסם את ההצלחה בכל הזדמנות מכירה.

להשיג wow בשירות לקוחות
איך להפוך "שירות" ל"חווית לקוח" מנצחת!

במשך השנים סייע מסינגר לארגונים רבים - בהדרכה או בייעוץ - לבנות מערך שירות מנצח, ששם דגש על הבנייה ויישום נכונים של חווית הלקוח. כחלק מתהליכי שיפור שירות שכאלה, או כהדרכה נפרדת, עברו אלפי אנשים מתחומי שירות שונים את סדנת מיומנויות השירות של מסינגר. סדנה זו מקנה כלים ושיטות להפיכת כל מפגש שירות לחווית wow, ואף להזדמנות מכירה נוספת ("השירות המכירתי"), כולל איך ניתן לטפל בתקלת שירות או בתלונת לקוח כך שהלקוח לא רק יהיה שבע רצון מהטיפול בתלונתו, אלא יהפוך ללקוח חוזר ואף יביא לקוחות נוספים איתו. הדרכות שירות מועברות ע"י מסינגר בפורמטים שונים בהתאם לצרכי הארגון, כולל הרצאה ממוקדת של "השירות המנצח" למנהלים ולאנשי שירות בדרגים שונים.

סדנת השפעה, כוח ושכנוע
המיומנות להשיג בהצלחה וביעילות את מה שאתם מעוניינים בו

הסדנה מקנה מיומנויות וטכניקות ייחודיות וישימות איך להשפיע ולשכנע אחרים - במקום העבודה, במשאים ומתנים, ואפילו ביחסים בינאישיים - באופן יעיל ואפקטיבי, ולהגדיל אגב כך את הכוח והיכולת שלכם להשיג את הדברים שאתם מעוניינים בהשגתם.

סדנת יזמות עסקית
ליזום, להקים ולנהל עסק מצליח

מעוניינים להקים עסק?.. פתחתם עסק ואתם רוצים לעשות קצת סדר בבלאגן שנחת עליכם ולהתמודד נכון וטוב יותר עם חוסר הודאות?... שווה אם כך שתשתתפו בסדנת היזמות העסקית של יהודה מסינגר, כמו אלפי יזמים מתחילים אחרים שכבר עברו סדנה זו ושיפרו את יכולתם היזמית והניהולית באמצעותה.
הסדנה מקנה כלים מעשיים לפיתוח החשיבה וכושר ההחלטה היזמית, ולהתמודדות אפקטיבית עם אתגרי היזמות. הסדנה מתארת וממחישה באופן ייחודי ומרתק את השלבים השונים של הקמת העסק, פיתוחו וייצובו, משלב הרעיון וגיבוש התוכנית העסקית, דרך גיוס ההון הראשוני, בניית הצוות והתשתית התפעולית, ועד הפעלת העסק, פיתוחו והצמחתו. לכל שלב שכזה מקנה מסינגר כלים ועקרונות עבודה פרקטיים להגדלת סיכויי הצלחת היזמות, תוך המחשתם מניסיונו העשיר ביזמות עסקית בתעשיות שונות, כולל הייטק, נדל"ן, מזון והוספיטליטי. מסינגר גם מאמן ומלווה אישית יזמים בשלבים שונים של יזמותם העסקית.

סדנת משא ומתן
להצלחה במיקסום תוצאות המשא ומתן

זוהי אחת מהסדנאות הפופולאריות ביותר שמעביר יהודה מסינגר בארגונים ובמוסדות השכלה גבוהה. הסדנה מלמדת וממחישה באופן ייחודי כלים וטכניקות פרקטיות להצלחה במשאים ומתנים עסקיים ואחרים, תוך ניתוח מקרי משא ומתן מגוונים מעולם התוכן של המשתתפים. מסינגר מייעץ גם למנהלים ולאנשי עסקים בהערכותם לקראת משא ומתן משמעותי, ואף נותן עפ"י צורך ייעוץ-משתתף במהלך המשא ומתן עצמו.
ליצירת קשר לחצ/י כאן