חדשות
  1. ברוכים הבאים לאתר החדש של HRS הפורטל הגדול למשאבי אנוש | מה חדש באתר ? צ'ט און ליין בין HR ל HR לצוות האתר

  2. ארגז טפסים נהלים ושאלונים לשימושכן החופשי | ניוזלטר שבועי כל האירועים החמים בתחום וגם מה שחדש

  3. מאמרים מקצועיים בתחום משאבי אנוש | גיוס | הדרכה | דיני עבודה | ניהול | רווחה

משאבי אנוש >> ספרות מקצועית >> ספרים

חיים בתוך סיפור - נילי לוברני רולניק


שם החברה : חיים בתוך סיפור - נילי לוברני רולניק

מיקומים : כל הארץ

פרטי התקשרות

טלפון נילי 0544-222180
פקס 03-6021304
אימייל ליצירת קשר לחצ/י כאן
אתר אינטרנט www.playback.co.il
כתובת הירקון 226, תל אביב

פעילות כללית

נילי לוברני רולניק, מייסדת "אנסמבל הפלייבק הישראלי", שחקנית ומורה לאימפרוביזציה; מנחה סדנאות ומכשירה קבוצות פלייבק בארץ, באירופה ובאוסטרליה; מומחית ליישום שיטת הפלייבק בארגונים עסקיים ובמוסדות חינוך ובריאות.לספר, לשחק, להבין ולשתף; צרכים אנושיים בסיסיים אלו עומדים ביסוד הפופולריות הרבה של תיאטרון הפלייבק - ז`אנר תאטרלי המציג סיפורי חיים באמצעות אמנות האלתור. בדומה לאפקט תיבת תהודה, הפלייבק מעצים ומזכך את הקולות השונים שמהם מורכבת החוויה האנושית. הצגה ספונטנית של הסיפור האישי מאפשרת להעלות על פני השטח משמעויות בלתי צפויות החבויות בתכנים רגשיים, חברתיים ותרבותיים.

חיים בתוך סיפור מציג את עקרונות היסוד של טכניקת הפלייבק ומפרט את אופני התרגול והטיפוח של יכולות הקשבה והבעה תאטרליות. בספר מאוגדים עשרות תרגילים המשלבים גוף, תנועה, טקסט וקול. תרגילים אלו נועדו לשמש סטודנטים לתאטרון ומשחק, לחינוך יצירתי, לפסיכודרמה, לדרמה-סיפור ולביבליותרפיה, כמו גם מורים, גננות, מנחי קבוצות, מטפלים באמנויות, עובדים סוציאלים, יועצי ארגון ואף הורים - הכמהים לתקשורת המבוססת על חכמת חיים, על הקשבה ועל ספונטניות. כל אלה עשויים למצוא בספר שלל רעיונות לפעילויות ולמשחקים יצירתיים ולשלבם במסגרת עבודתם או בחייהם הפרטיים.

לראשונה בעברית מדריך מקיף לטכניקת האימפרוביזציה שקנתה לה מעריצים רבים בקרב שחקנים מקצועיים, חובבי תאטרון, מוזיקאים, מחנכים ומטפלים ברחבי העולם.

>> "לתפוס לוויתן בזנב" - סקירה על הספר מאת פרופ` אורי אלון
    
(על טכניקת פלייבק מנקודת מבטו של איש מדע)

* בקניה מרוכזת ניתן לקבל את הספר בהנחה של 40% כולל משלוח.ליצירת קשר לחצ/י כאן