חדשות
  1. ברוכים הבאים לאתר החדש של HRS הפורטל הגדול למשאבי אנוש | מה חדש באתר ? צ'ט און ליין בין HR ל HR לצוות האתר

  2. ארגז טפסים נהלים ושאלונים לשימושכן החופשי | ניוזלטר שבועי כל האירועים החמים בתחום וגם מה שחדש

  3. מאמרים מקצועיים בתחום משאבי אנוש | גיוס | הדרכה | דיני עבודה | ניהול | רווחה

משאבי אנוש >> ספרות מקצועית >> ספרים

הענק והגמדה / ד``ר דב ינאי


שם החברה : הענק והגמדה / ד``ר דב ינאי

מיקומים : כל הארץ

פרטי התקשרות

טלפון 09-9519512
פקס 09-9555648
אימייל ליצירת קשר לחצ/י כאן
אתר אינטרנט www.haanak.com
כתובת החרוב 11 רשפון

פעילות כללית

"הענק והגמדה" ספר חדש לכל מטפל

"הענק והגמדה": רומן אוטוביוגרפי למבוגרים, דרך אגדת ילדים על משא ומסע להעצמה אישית. 
-----------------------------------
ד"ר דב ינאי מומחה ועתידן בעל שם עולמי בתחום המשאב האנושי, אבחון ופיתוח. יועץ בכיר להנהלות ויחידים בארץ ובעולם. הקים, ייסד וניהל מגוון חברות מקצועיות בתחום, ביניהן: "מכון אדם-מילוא", המכון המוביל לאבחון וייעוץ במשאבי אנוש. "עמי" –הבית לעסקים המשפחתיים."גנסיס יועצים" החברה הבינלאומית לייעוץ למשאבי הניהול. "לכל אדם יש שביל" - המרכז לייעוץ והכוון קריירה; "אדם-בגליל" - מרכז למפגשי חזון של יחידים והנהלות.תוכן הספר:
הספר "הענק והגמדה" מזמין אתכם למסע רוחני דרך חיבור ייחודי בין עולמות של מציאות ודמיון, הווה ועבר, הומור וכאב. חיבור זה מאפשר התייחסות חדשה ואחרת להתבוננות ולריפוי של פצע שורשי, במקרה הזה חוויותיו של המחבר, כאח בכור לילדה גמדה. דרך התהליך ניתן ללמוד כיצד יחסים אלה עיצבו את אישיותו כיום אך גם מסמלים את הענק והגמדה שבכל אחד מאיתנו ואת הדרך שלנו להשתחררות מכבלי המשא.
הסיפור חוצה את גבולות המרחב האישי הפרטי ומאפשר לכל קורא להתבונן פנימה, בחולשותיו ובעוצמותיו, תוך התחברות לילד הפנימי. המסע לגידול הענק שבך הוא המסע של כולנו, מסע שלעיתים עובר דרך הכאב והחולשה אך בסוף מגיע לתמימות, לשמחה ושלווה.
זהו ספר שמאפשר למטפלים, מנהלים ובעיקר אנשים "ענקיים", ללמוד על הקשר שבין המסע שלנו והמשא שלנו וכיצד ניתן לתרום אותם אחד עבור השני...

המסר העיקרי בסיפור: "גדל את הענק שבך" מעלה שאלות מהותיות שנוגעות בכולנו כפרטים וכחברה: האם ניתן להיות ענק ללא גמדים מסביבך? האם היכולת שלנו להרגיש גדולים ויכולים, מותנת לעד, באדם שכנגד? מהו הסוד לעוצמה אוטנטית ואינסופית אשר תלוייה אך ורק ביכולת שלה להתקים ולצמוח בתוכך. וכמו בכל סיפור אגדה, האם יש דרך בה לכל הגיבורים בסיפור יש הזדמנות לסוף טוב עד עצם היום הבא?
--------------------------------------------------------------------------------------------

הנכם מוזמנים ליצור קשר לקבלת פרטים נוספים ומידע בנוגע לסדנאות ופעילויות

 ליצירת קשר לחצ/י כאן