חדשות
  1. ברוכים הבאים לאתר החדש של HRS הפורטל הגדול למשאבי אנוש | מה חדש באתר ? צ'ט און ליין בין HR ל HR לצוות האתר

  2. ארגז טפסים נהלים ושאלונים לשימושכן החופשי | ניוזלטר שבועי כל האירועים החמים בתחום וגם מה שחדש

  3. מאמרים מקצועיים בתחום משאבי אנוש | גיוס | הדרכה | דיני עבודה | ניהול | רווחה

רווחה >> אריזות שי ומתנות >> מתנות ומוצרי פרסום

אמנון הירשפלד


שם החברה : אמנון הירשפלד

מיקומים : כל הארץ

פרטי התקשרות

טלפון 054-6638890
פקס 03-6356006
אימייל ליצירת קשר לחצ/י כאן
אתר אינטרנט www.tipsforlife.co.il
כתובת

פעילות כללית

על אמנון הירשפלד:
אמנון הירשפלד
עוסק באימון אנשים לחיים מאז 1965,
מסיום לימודיו באוניברסיטת תל-אביב קריירה כמורה בתיכון עד שנת 1975 בה התחיל קריירה שנייה כסוכן ביטוח חיים ב"שחם ביטוח", הנחשבת כיום לאחת מסוכנויות הביטוח הגדולות בישראל מקבוצת "מגדל"
בתחילה שימש אמנון הירשפלד כמאמן אנשי ביטוח ב"שחם" מקבוצת מגדל,
וכיום מכהן כמשנה למנכ"ל החברה. במהלך 35 שנות פועלו עוסק אמנון בהדרכת סוכני ביטוח חיים ובאימונם. בתפקידו כמנהל שיווק ומכירות, פיתח מודלים שיווקיים, שהיו פריצת דרך לאנשי מכירות בענף ביטוח החיים בישראל. בזכותו נקלטו מאות רבות של סוכנים בהצלחה. אמנון משמש כמרצה בכיר בכנסים הנערכים בארץ, וכן הרצה בכנס של מועדון הביטוח היוקרתי בארצות הברית M.D.R.T
בכל 44 השנים, חינך ואימן מאות רבות (ואולי אלפים) של אנשים.
חניכיו למדו להאמין בעצמם, לראות בכל משבר הזדמנות,
לא לפחד מאתגרים גדולים, לרכוש כלים להתמודדות עם כישלונות, עם פחד מביקורת, עם פחד מהבלתי נודע ועם מחשבות שליליות ולהיות שבעי רצון מהקיים בהווה. בספריו של אמנון הירשפלד, תיחשף לסיפור חיים מרתק השזור בכלים וטיפים מיוחדים להתמודדויות עם פחדים ומצבים המטרידים אותנו בחיי היום-יום.לרקוד עם הפחד

לראשונה בישראל, ספר העוסק באימון אישי בפורמט אלבום צבעוני, המלווה באיורים, הממחישים את התובנות שבספר. "לרקוד עם הפחד", ספר השראה מיוחד במינו, המיועד לכל אדם, בכל גיל. ב"לרקוד עם הפחד" מביא אמנון הירשפלד את הכלים והתובנות בהם הוא משתמש מאז 1965. כלים אשר עזרו לו בתהליך האימון, לגרום לאנשים להתיידד עם פחדים, להתגבר עליהם, להגיע להישגים גדולים ולהגשים חלומות. הספר נוגע בכל תופעות החיים המעכבות צמיחה וגדילה כגון, פחד מכישלון, פחד מאתגרים גדולים, פחד מהעתיד, פחד מהלא נודע ופחד מביקורת. כמו כן עוסק הספר בהתמודדות עם תסכול, אכזבה, נקודות שבר ומחשבות שליליות.

בספרו מתייחס אמנון הירשפלד לגישתו המהפכנית של ד"ר רוס האריס, למחשבות השליליות, גישה המפחיתה במידה רבה את השפעותיהן של המחשבות השליליות על אנשים. גישה, אותה יישם הירשפלד בהצלחה רבה עם חניכיו. אמנון הירשפלד עוסק באימון אנשים לחיים מאז שסיים את לימודיו באוניברסיטה והחל את דרכו כמורה. משנת 1976 שימש כמאמן אנשי ביטוח בסוכנות "שחם", מקבוצת מגדל. בתקופה זו, חינך ואימן אלפי אנשים. חניכיו למדו להאמין בעצמם, לראות בכל משבר הזדמנות, לא לפחד מאתגרים גדולים, אך עם זאת - להיות שבעי רצון מהקיים בהווה.

"לרקוד עם הפחד" הינו, ספרו השני של אמנון הירשפלד. www.tipsforlife.co.il
ספרו הראשון "מתנה לחיים" משמש כ"תנ"ך" לסוכני הביטוח בארץ. הספר "מתנה לחיים" עוסק בשני תחומים עיקריים, גישה נכונה למקצוע ומיומנויות שיווק מכירה.
www.tipsformarketing.co.il

"הספר יוצא מגדר הרגיל! נעשתה עבודה מעולה. מלמד, חכם ואמיתי.
אמנון, מורה חשוב לי אתה בחיי"...
אלון גל.

 ליצירת קשר לחצ/י כאן