הפיסה שתשלים את הפזל שלך !


זו הפיסה שתשלים את הפזל שלך!

להיות מקצוען משאבי אנוש זה אתגר רציני. לא מספיק לדעת תיאוריות, חוקים, או אפילו איך לנהל. צריך לדעת להבין ולהניע אנשים, שרובם אינם כפופים לך ואפילו בכירים ממך. זו הסיבה שכל כך הרבה אנשי משאבי-אנוש כבר למדו והוסמכו אצלנו להיות מאמנים – מפני שזו הדרך המהירה, האפקטיבית והטובה ביותר לעבוד עם אנשים. אני רוצה להציע גם לך להשלים את הפיסה החסרה בפזל המקצועי שלך ולהצטרף לקורס הקייץ המיוחד שלנו. 20 מפגשים בלבד + תרגול מעשי באימון עם בקרה והדרכה של מאמן מומחה, ובמחיר מבצע שלא יחזור.

זו ההזדמנות שלך להגיע להסמכה הנחשבת והמבוקשת ביותר בתחום האימון בישראל. כבר יותר מעשור שקורסי הסמכת המאמנים של איקא זוכים לאמונם של חברות ויחידים, ולשיתוף פעולה מצד מוסדות אקדמיים ממכללת תל-חי בצפון, דרך הטכניון בחיפה ועד מכללת ספיר בדרום (ועוד 13 מוסדות מובילים אחרים).כ-4,500 בוגרים, יותר מ-60% מכלל המאמנים שלמדו אי-פעם בישראל, עשו זאת בקורסים שלנו. רבים מתוכם באו מתחום משאבי האנוש.

קורס הקיץ שלנו כולל את כל המרכיבים הדרושים לקבלת הסמכת "מאמן מקצועי" - PCI של האיגוד הישראלי לקואצ`ינג - לשכת המאמנים המקצועיים בישראל, וביניהם:

  • 110 ש"א לימוד פרונטלי, הדגמות ותרגולים בכתה
  • 60 ש"א התנסות מעשית באימון פרקטיקום תחת סופרויזן (בקרה והדרכה על אימוני התרגול)
  • הדרכה בנושאי אתיקה של האימון
כבוגרי הקורס שלנו תוכלו להתחיל מייד בעבודה מעשית באימון. אצלנו לומדים שיטה סדורה ואפקטיבית המאפשרת גם למאמן מתחיל לאמן באופן עצמאי ולהצליח כבר בפעם הראשונה.

אפשרות להתמחות נוספת. המאמנים המוסמכים שלנו יכולים להמשיך ולהרחיב את השכלתם המקצועית ולזכות בהסמכת "מאמן מומחה" - MCI, בכל אחד ממגוון מסלולי ההתמחות באימון המוצעים על ידי איקא הדרכות: אימון ניהולי-ארגוני, אימון לקריירה, אימון, אימון לזוגיות, אימון להורות ומשפחה, אימון ל-ADHD, אימון לבעלי צרכים מיוחדים ובני משפחותיהם, אימון לכלכלת המשפחה ועוד...

אני מזמינה אותך למפגש התרשמות ולקבל החלטה על בסיס הבנה מלאה של מהות הקורס והתועלות המתקבלות עבורך. כדי להצטרף למפגש או לקבל פרטים נוספים יש לשלוח לי אימייל לכתובת info@ika-il.com או להתקשר לטלפון 03-7286000.

מפגש הקבלה (והקורס) מתקיימים ברמת אפעל, רח` היסמין 1 (סמינר אפעל)

אשמח לעמוד לרשותך לכל שאלה

מאיה
מנהלת הדרכה
03-7286000 / פקס – 03-7167531
info@ika-il.com


נ.ב. - מכירים אחרים שזה יכול להתאים להם? העבירו להם את האימייל הזה 876 דפי פורום משאבי אנוש
16 משרות ממתינות לכם בלוח הדרושים

  פורטל מנהלי משאבי אנוש מפרסם נושאים לצורך העשרת ההון האנושי בארגון,
לשאלות הערות והארות ניתן לפנות אלינו למערכת הפורטל 03-9475088
ת.ד. 2001, ראשון לציון 75123

www.HRC.co.il   www.HRM.co.il   www.HRS.co.il

www.HR-AC.co.il     www.C-B.co.il