משאבי אנוש מאמרים - משאבי אנוש hr shops

 


דף ראשי אודותינו פורום פתוח דרושים בקהילה פרסום באתר צור קשר
הפוך לדף הבית About Us רישום לפורום C.V - Wizard מאמרים תקנון
מילוני מושגים כתבו עלינו NewsLetter HR College מועדון הטבות אתרים רלוונטיים
המרכז לגישור יריד ארגוני HRShops     רכישת תווי קניה
מדדי HR חוקי עבודה טפסים ונהלים לוח אירועים מחשבונים סרטי הדרכה
חיפוש באינדקס חברות
 
חיפוש מאמרים
 
חיפוש בפורום משאבי אנוש
משאבי אנוש גיוס הדרכה רווחה שכר והטבות
שם חברה סטודיו אנד ג`וי
אזורי שירות מרכז

פרטי התקשרות
טלפון 03-9011735
פקס 077-2006503
אימייל ליצירת קשר לחצ/י כאן
אתר אינטרנט www.andjoy.co.il
כתובת המלאכה 4, ראש העין פארק אפק

פעילות כללית


סטודיו אנד ג`וי
הינו מיזם עסקי-חברתי אשר נוסד בשנת 2007 ע"י נדב עטיה.
הסטודיו מתמחה בעיצוב וביצור של זרי פרחים, זרים מתוקים מתנות ומארזים המתאימים כשי לחגים, מארזי לידה, ימי הולדת ואירועים. המיזם מבוסס כולו על קסם, יופי, איכות ונתינה מכל הלב.

סטודיו אנד ג`וי הינו פורץ דרך בתחום התעסוקה הנורמטיבית לאנשים עם צרכים מיוחדים בזכות הקניית המקצוע לצד תגמול שעתי מכובד והוגן. במסגרת הסטודיו משולבים עשרות אנשים מכל קשת המוגבלויות (אוטיזם, פיגור שכלי, נפגעי נפש, ליקויי ראיה ועוד...)

עבור אותם אנשים עם צרכים מיוחדים העבודה בסטודיו הינה מעבר למקור פרנסה. היא מעניקה להם בטחון ועצמאות הן כלכלית והן חברתית, היא מעניקה להם את ההזדמנויות להיות שווה בין שווים, להשתלב בחברה ולהתפרנס כמו כל אדם אחר.

סטודיו אנד ג`וי אינו נתמך ע"י אף ארגון או תרומות, הוא כולו מתבסס על הכנסות מרכישת המוצרים. רכישה מהסטודיו הינה שותפות מלאה במינוף והצלחת הפרויקט והיא מהווה תרומה לקהילה ומקור פרנסה עבור אדם עם צרכים מיוחדים.

צוות הסטודיו פיתח טכניקות עבודה ייחודיות ע"י הצבת כל משתקם בתפקיד אשר תואם ליכולותיו ואף ממקסם אותם. בכך נבנה רצף תפעולי אשר יצר מנגנון עסקי המעניק תעסוקה ומסגרת חברתית חמה למשתקמים. בעבודה משותפת עם אומני השזירה והעיצוב של הסטודיו ובהדרכתם המקצועית צוות המשתקמים מפיק ומעצב מתנות יצירתיות ומקוריות תוך הקפדה על איכות ומתן תשומת הלב לפרטים הקטנים. שילוב זה הופך את יצירות הסטודיו למקור להשראה וחותמת של הצלחה עבורם ועבור כולנו.

סרטון קצר שמספר על הפעילות של סטודיו אנד ג`וי

סוגי שירותים

      


ליצירת קשר לחצ/י כאן

משאבי אנוש | מאמרי משאבי אנוש | המכללה למשאבי אנוש | פורום משאבי אנוש | דרושים-משאבי אנוש | פורום תגמולים והטבות | פורטל רווחה אירגוני
בניית אתרים תפנית 054-4780798