משאבי אנוש מאמרים - משאבי אנוש hr shops

 


דף ראשי אודותינו פורום פתוח דרושים בקהילה פרסום באתר צור קשר
הפוך לדף הבית About Us רישום לפורום C.V - Wizard מאמרים תקנון
מילוני מושגים כתבו עלינו NewsLetter HR College מועדון הטבות אתרים רלוונטיים
המרכז לגישור יריד ארגוני HRShops     רכישת תווי קניה
מדדי HR חוקי עבודה טפסים ונהלים לוח אירועים מחשבונים סרטי הדרכה
חיפוש באינדקס חברות
 
חיפוש מאמרים
 
חיפוש בפורום משאבי אנוש
משאבי אנוש גיוס הדרכה רווחה שכר והטבות
שם חברה המרכז להשתלמויות בר-אילן
אזורי שירות מרכז

פרטי התקשרות
טלפון 1-800-36-10-60
פקס 03-5351362
אימייל ליצירת קשר לחצ/י כאן
אתר אינטרנט www.biuh.co.il
כתובת ת.ד. 1568, אוניברסיטת בר-אילן, רמת-גן 52900

פעילות כללית


מי מאיתנו לא שמע את הקלישאה הנודעת ``השמיים הם הגבול``? תמיד בהקשר של התפתחות, הישגיות ומימוש עצמי. אולם רובנו צריכים הדרכה, כיוון, מישהו שילווה אותנו בדרך. לכן, המרכז להשתלמויות בר-אילן, פיתח מסלולי לימוד ייחודיים המהווים לא רק נקודת פתיחה להתחלת קריירה כי אם מורה דרך לאורכה.

ההבנה כי בעולם התזזיתי של ימינו, צבירת ידע והתעדכנות בחידושי המקצוע חייבת להיות רציפה ומתמשכת, הובילה לגישה חדשה. גישה שלפיה מסלול הלימוד המקצועי שלנו מתעדכן ללא הרף, ככל שאנו מתקדמים עם הזמן.
אין ספק שהניסיון הינו בעל ערך רב, אולם איש המקצוע חייב להיות קשוב לחידושים. על פי גישה זו, לאחר סיום ההכשרה הבסיסית, ניתן לקחת קורסים בודדים, אותם המרכז מקפיד לעדכן בחידושים, על מנת לקדם את הידע לאורך כל תקופת הקריירה ובכך להבטיח מקצוענות.

המרכז להשתלמויות פונה לבעלי מקצוע אשר מעוניינים להתעדכן מקצועית ולהבטיח את התקדמות הקריירה שלהם וגם לקבוצת הצעירים אחרי צבא המעוניינים לרכוש מקצוע.

הפנייה ל- 2 קבוצות אלו היא לצורכי הבחנה בלבד, שכן כל אחד ואחת מאיתנו היה או יהיה באחת מהקבוצות. הקבוצות הללו הן שלבים שונים שהחיים מציעים לנו וגישתו של המרכז להשתלמויות בר-אילן פשוט מיישמת את הקלישאה ``שבחיים תמיד לומדים``, שלחיים יש תמיד משהו חדש להראות לנו.

אין כאן עניין של תחרות ואגו, זו המציאות העכשווית שדורשת את ההתפתחות, ההתעדכנות, ההמשכיות כי השמיים הם הגבול...

בהצלחה,

אירית מועלם                            
וצוות המרכז להשתלמויות             


 

סוגי שירותים


קורס ניהול משאבי אנוש
מוכר לצרכי הסמכה לרמת מומחה בכיר

מטרת הלימודים
קהילת משאבי אנוש בדומה לפרופסיות עמיתות, ממסדת ומטמיעה תהליכי הסמכה** בקרב אנשי המקצוע בתחום.
תהליך ההסמכה מבטא מחויבות להתפתחות מקצועית מתמדת, שכלול הידע, המיומנויות המקצועיות תוך שמירה על סטנדרטים אתיים במסגרת התפקיד.

כמומחה בתחום משאבי אנוש או לחילופין כמשתלם/ת בתחום נפתחות בפנייך דלתות לפיתוח הקריירה ולהשתייכות לקהילה מקצועית בכירה, המובילה נושאים פרופסיונאליים שעל סדר היום המקצועי של משאבי אנוש בישראל.

קורס ניהול משאבי אנוש מטעם המרכז להשתלמויות בר אילן חברה למו"פ, הינו הקורס הראשון שהוכר ע"י העמותה הישראלית לניהול, פיתוח וחקר משאבי אנוש, כקורס המוכר לצרכי הסמכה כמומחה בכיר במשאבי אנוש, החל מ- ספטמבר 2010.

הקורס נועד להקנות כלים וידע תיאורטי ויישומי לצרכי הסמכה כמומחה בכיר לניהול משאבי אנוש בארגונים עסקיים וציבוריים בעידן של סביבה גלובאלית ומשתנה (אישור הזכאות במשרדי המרכז)

קהל היעד:
לעוסקים בניהול משאבי אנוש, גיוס, הדרכה, רווחה, חברות כח אדם. ולמעוניינים בהסבה/בהתפתחות מקצועית ובהסמכה מוכרת לתחום ניהול משאבי אנוש.

להמשך >> 

קורס ייעוץ ארגוני

מטרת הלימודים:
הכשרה מקצועית ברמה אקדמית למעוניינים לעסוק בתחום הייעוץ הארגוני, או לקבלת כלים מתחום הייעוץ הארגוני המתאימים ליישום בעולם הניהול העסקי. הקורס הינו קורס יישומי, תכליתי, המדגיש את חשיבות ההיבטים הפרקטיים הרלוונטיים לעבודת היועץ הארגוני.

קהל היעד:
מנהלים בכל תחומי המגזר העסקי, הממשלתי, הפרטי, והמגזר השלישי, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי הדרכה, יועצים ארגוניים, מנחי קבוצות.

להמשך >>

קורס הכשרת מאמנים - COACHING

מטרת הלימודים:
רכישת ידע תיאורטי ומעשי בתחום האימון לפיתוח הפוטנציאל האישי תוך יצירה לשינוי. בוגרי הקורס יהיו מצוידים בסופו בכלים אפקטיביים לביצוע תהליכי אימון מקצועיים.

קהל היעד:
אקדמאים ו/או בעלי השכלה על תיכונית, מנהלים, בעלי תפקידים במקצועות החופשיים ובעלי ניסיון עבודה עם אנשים המעוניינים ללמוד אימון ולהתנסות בו לצורך עיסוק בתחום, לצורך עשיית שימוש במיומנויות האימון בעבודה ובתחומי חיים נוספים.

להמשך >> 

קורס הנחיית קבוצות ופיתוח מנהיגות ומצוינות

מטרת הלימודים:
פיתוח מיומנויות לאנשי מקצוע מתחומים שונים להנהיג ולהנחות קבוצות בארגונים פרטיים, ציבוריים ובקהילה. הקורס מכוון לפיתוח מיומנויות ותובנות חברתיות תוך מתן דגש על הנחייה ומנהיגות בקבוצה.

קהל היעד:
אקדמאים מתחומים שונים ו/או בעלי הכשרה מקבילה, בעל זיקה למנהיגות, אשר מבקשים לפתח מיומנויות בהנחיית קבוצות ולהעמיק את התמצאותם בתהליכים אנושיים בסיסיים ברמת הפרט, הקבוצה והארגון. בעלי מוכנות להתמודד עם לקיחת אחריות על הלמידה האישית, תוך התבוננות עצמית ונחישות לטפח מצוינות אישית וקבוצתית.

להמשך >> 

קורס מנהל עסקים

מטרות הלימודים:

  • פיתוח והכשרת מנהלים לעסקים, ארגונים ומוסדות ציבוריים
  • רכישת מיומנויות וכלים ישימים ומקצועיים לניהול, יזום ופיתוח עסקי מקומי ובינלאומי
  • חשיפת המשתתפים למגמות ארציות ובינ"ל בתחום הכלכלה, העסקים והטכנולוגיה
  • שיפור מיומנויות ניהוליות 

תנאי קבלה:
בעלי תעודת בגרות ו/או ניסיון מקצועי בתחום.

להמשך >> 

 


ליצירת קשר לחצ/י כאן

משאבי אנוש | מאמרי משאבי אנוש | המכללה למשאבי אנוש | פורום משאבי אנוש | דרושים-משאבי אנוש | פורום תגמולים והטבות | פורטל רווחה אירגוני
בניית אתרים תפנית 054-4780798