משאבי אנוש מאמרים - משאבי אנוש hr shops

 


דף ראשי אודותינו פורום פתוח דרושים בקהילה פרסום באתר צור קשר
הפוך לדף הבית About Us רישום לפורום C.V - Wizard מאמרים תקנון
מילוני מושגים כתבו עלינו NewsLetter HR College מועדון הטבות אתרים רלוונטיים
המרכז לגישור יריד ארגוני HRShops     רכישת תווי קניה
מדדי HR חוקי עבודה טפסים ונהלים לוח אירועים מחשבונים סרטי הדרכה
חיפוש באינדקס חברות
 
חיפוש מאמרים
 
חיפוש בפורום משאבי אנוש
משאבי אנוש גיוס הדרכה רווחה שכר והטבות


שם חברה יעל רובין - אימון והנחיית קבוצות
אזורי שירות כל הארץ

פרטי התקשרות
טלפון 052-3477286 | 077-7880877
פקס
אימייל ליצירת קשר לחצ/י כאן
אתר אינטרנט
כתובת

פעילות כללית


יעל רובין, בעלת ניסיון עשיר בהנחיית תהליכים קבוצתיים ופרטניים המעודדים פיתוח אישי והנעה לשינוי, נסיון בהנחית קבוצות הטרוגניות, הנחיה בארגונים ממשלתיים ועסקיים, עבודה עם סקטורים שונים כגון: דתי/חרדי/חילוני וכו. כתיבת תכנים עצמאית והתאמתם לצרכי ההדרכה ובהתאם לקהל היעד. 
אחד הדברים המאפיינים אותי כמנחה הוא יכולת האיפשור לכל אחד מהמשתתפים לבוא לידי ביטוי ולקדם את עצמו תוך כדי התהליך הקבוצתי.

המייחד את התהליכים אותם אני מעבירה הוא מגון הכלים האימוניים בסדנאות. הסדנאות בעלות אופי אינטראקטיבי ודורשות עבודה מהקבוצה עצמה, כאשר עושים את ולא מדברים על התוצאות נראות תוך זמן קצר ולכן גם אין צורך בתהליכים ארוכים מדי.

ע"י זיהוי צרכים ומיפוי שטח ממוקד וברור ניתן להתאים את המסלול ואופיו באופן אופטימאלי כאשר כל תוכנית נבנית בצורה מודולרית כך שאפשר תמיד לשנות ולהוסיף את מה שנדרש תוך כדי תנועה.

בין נושאי הסדנאות :

מיומנויות רכות למגוון בעלי תפקידים, התמחות בשטח התעסוקה והקריירה מצד דורשי העבודה וכן מצד המגייס עובדים ובכל מה שקשור ליחידות משאבי האנוש.

  • תקשורת בינאישית
  • עבודת צוות
  • ניהול והתנהלות במימד הזמן
  • חשיבה יצירתית ככלי ממנף, כיצד לחשוב בתוך הקופסא !
  • ניהול קונפליקטים

ע"י זיהוי צרכים ומיפוי שטח ממוקד וברור ניתן להתאים את המסלול ואופיו באופן אופטימאלי כאשר כל תוכנית נבנית בצורה מודולרית כך שאפשר תמיד לשנות ולהוסיף את מה שנדרש תוך כדי תנועה.

יעל רובין
052-3477286
yael.rubin@gmail.com
לחצו כאן לעמוד הפייסבוק >>

סוגי שירותים

הנחיית קבוצות וסדנאות

בעידן של תחרות, קידמה ורצון להגיע לתוצאות טובות, שיפור וייעל בכל מגזרי המשק ובמגוון רחב של נושאים, הסדנאות הן כלי יעיל וממוקד המאפשר למידה ותרגול בקבוצות. 
ייחודן של הסדנאות הינן באופן הלמידה החוויית המשלב בין המרכיב הלימודי לבין האתגר וההרפתקה, המאפשר למידה מתוך התנסות והפקת לקחים אישיים וקבוצתיים.

המטרה בסדנאות היא להעביר מסרים, ללמד ולשפר התנהגויות כך שיובילו את הקבוצה והפרט לתוצאות טובות יותר.

קהל היעד לסדנאות כולל: צוותי עובדים בכל מגזרי המשק הציבורי והפרטי, חברות המעסיקות צוותי שרות לקוחות וכן תלמידי ומורי בתי ספר וקבוצות אנשים המתארגנים באופן פרטי על מנת לחזק ולשפר מיומנויות שונות.

בין נושאי הסדנאות

תקשורת בינאישית
הכלי הבסיסי ביותר בכל תחום בו אנו רוצים להגיע לתוצאות. העברת מסרים יעילה, מסרים מילוליים ובלתי מילוליים והקשבה הם מהגורמים המכריעים להצלחה אישית ומקצועית.

חשיבה יצירתית
חשיבה עם דמיון "חשיבה בתוך ומחוץ לקופסא" - מניבה רעיונות חדשים ומקוריים ופריצת דרך להגעה לפתרונות והצלחה. בסדנא ננסה לפרוץ מחוץ לקופסא ולהדגים דרכים לחשיבה אחרת ולרעיונות לא שגרתיים.

פיתוח עבודת צוות 
צוות הוא גוף מורכב של אנשים התלויים זה בזה להשגת משימה משותפת בדרך היעילה ביותר, תוך שיתוף פעולה ובתאום להשגת המטרה שלשמה אותו צוות הוקם. עבודת צוות טובה היא חיבור של מגוון היכולות והכישורים של אנשי הצוות אשר יוצרים אמון, אחריות הדדית ותפוקות גבוהות.

וכן סדנאות בתחומים נוספים כמו שפת גוף, התמודדות עם שינויים, כלים לניהול מו"מ, הכנה לשוק העבודה, תהליך קבלת החלטות ו- O.D.T

אז לפני שנצא לדרך זכרו: אם נניע, נגיע! 


ליצירת קשר לחצ/י כאן

משאבי אנוש | מאמרי משאבי אנוש | המכללה למשאבי אנוש | פורום משאבי אנוש | דרושים-משאבי אנוש | פורום תגמולים והטבות | פורטל רווחה אירגוני
בניית אתרים תפנית 054-4780798