משאבי אנוש מאמרים - משאבי אנוש hr shops

 


דף ראשי אודותינו פורום פתוח דרושים בקהילה פרסום באתר צור קשר
הפוך לדף הבית About Us רישום לפורום C.V - Wizard מאמרים תקנון
מילוני מושגים כתבו עלינו NewsLetter HR College מועדון הטבות אתרים רלוונטיים
המרכז לגישור יריד ארגוני HRShops     רכישת תווי קניה
מדדי HR חוקי עבודה טפסים ונהלים לוח אירועים מחשבונים סרטי הדרכה
חיפוש באינדקס חברות
 
חיפוש מאמרים
 
חיפוש בפורום משאבי אנוש
משאבי אנוש גיוס הדרכה רווחה שכר והטבות
שם חברה אילן עיני - חדרי בריחה ניידים
אזורי שירות כל הארץ

פרטי התקשרות
טלפון 050-9512495
פקס
אימייל ליצירת קשר לחצ/י כאן
אתר אינטרנט
כתובת

פעילות כללית

חדר בריחה נייד - אסקייפ רום (Escape Room), הוא משחק הרפתקאות בו אנשים נמצאים בחדר יחד עם משתתפים אחרים, בקבוצות של 5 עד 8 משתתפים ועד 32 משתתפים בהפעלה אחת. המשתתפים מגיל 6 עד 120, צריכים למצוא קוד בן 3 ספרות הפותח מנעול. עליהם להשתמש באביזרים והדברים השונים המונחים על השולחן ובתוך הקופסאות, כדי לפתור סדרה של חידות, למצוא רמזים ולפענח צפנים במטרה למצוא את קוד המנעול לכל קופסה, לסיים ולקבל תעודת שיתוף והשתתפות. כל זה תוך זמן מוגבל של שעה עד שעה וחצי.

על אילן עיני - בעל ניסיון והשכלה אקדמאית רב תחומית ומגוונת: ראלית (מתמטיקה, מחשבים), הומנית (היסטוריה, חינוך) וחברתית (גיאוגרפיה, אימון, תיאטרון). ניסיון תעסוקתי במגזר היהודי והערבי. ביניהם: מרצה במכללה ובאוניברסיטה, מפקח בשרות לשיקום נוער, ראש ענף בחינות מה"ט, מאמן אישי/זוגי/עיסקי.
משאיר חותם במענה לצרכים אישיים ואירגוניים ובפתרון בעיות מורכבות ובלתי צפויות.
יכולות רתימה של אנשים לטובת הצלחת החברה ומקבלי השרות.

יש בי תשוקה ללמידה, יצירה ושיפור בדרך של חוויה, הנאה תוך אפקטיביות רבה בהקמה, פיתוח, עשייה, תמיכה, הטמעה ובקרה של תכניות, נהלים, סדנאות, פרויקטים.

 

סוגי שירותים


חדר בריחה נייד, מספק הנאה וחוויה משמעותית לילדים. לפעילות משותפת, ליום הולדת ו/או לפעילות מאתגרת בימי כיף לעובדים ובני משפחותיהם.

הפעילות מתאימה לילדים, למבוגרים ולמשפחות - הורים וילדים יחד.

הפעילות אצלכם במקום האירוע/העבודה לזמן של כשעה, לקבוצות של עד 32 איש. כל שעליכם לדאוג הוא לחדר ובו שולחנות לכל קבוצה (בכל קבוצה 5-8 משתתפים).

מתאים לגיבוש והנאה.

מותאם ונבנה בהתאם לדרישות הלקוח והארגון הספציפי. אפקטיבי ונשאר חרוט לטובה, עד כדי הזמנת חדר בריחה באופן פרטי לארוע/חברים מחוץ למסגרת העבודה.ליצירת קשר לחצ/י כאן

משאבי אנוש | מאמרי משאבי אנוש | המכללה למשאבי אנוש | פורום משאבי אנוש | דרושים-משאבי אנוש | פורום תגמולים והטבות | פורטל רווחה אירגוני
בניית אתרים תפנית 054-4780798