משאבי אנוש מאמרים - משאבי אנוש hr shops

 


דף ראשי אודותינו פורום פתוח דרושים בקהילה פרסום באתר צור קשר
הפוך לדף הבית About Us רישום לפורום C.V - Wizard מאמרים תקנון
מילוני מושגים כתבו עלינו NewsLetter HR College מועדון הטבות אתרים רלוונטיים
המרכז לגישור יריד ארגוני HRShops     רכישת תווי קניה
מדדי HR חוקי עבודה טפסים ונהלים לוח אירועים מחשבונים סרטי הדרכה
חיפוש באינדקס חברות
 
חיפוש מאמרים
 
חיפוש בפורום משאבי אנוש
משאבי אנוש גיוס הדרכה רווחה שכר והטבות
שם חברה Sight רואים רחוק
אזורי שירות כל הארץ

פרטי התקשרות
טלפון 09-8665153, 050-5366276
פקס
אימייל ליצירת קשר לחצ/י כאן
אתר אינטרנט www.sight.org.il
כתובת ברקת 66, כפר יונה 40300

פעילות כללית

sight הינה חברת ייעוץ, פיתוח ארגוני ואימון הקיימת משנת 2006. את החברה מובילה נירית דביר, מייסדת החברה והעומדת בראשה , המלווה מזה למעלה מעשור עסקים ומנהלים בתהליכי שינוי ופיתוח כיועצת ארגונית ומאמנת עסקית.

אנחנו רוצים להיות שם איתך לאורך כל הדרך – יחד נבין מהם הצרכים ואתגרי הארגון, נגלה הזדמנויות, נסמן מטרות ונגיע אליהם תוך זמן מוגבל. אנו מאמינים בפיתוח אסטרטגיות ארגוניות בהתווית דרך ומתן כלים המותאמים לארגון ולאנשים שבו. מטרתנו לייצר הצלחה גם בטווח הארוך, מעבר לפרויקט המשותף בינינו.

הערכים שמנחים אותנו -

 • ראייה אסטרטגית
  אנו ניגשים לפרויקט עם הסתכלות רחבה ולטווח ארוך תוך בחינת המימד העסקי, החברתי והתרבותי של הארגון.
   
 • אפקטיביות ופראגמטיות
  בפרויקטים שלנו ההמלצות לא נשארות על הנייר – אנו מלווים ומסייעים בשלב היישום ובוחנים יחד איתך את התוצאות בשטח.
   
 • למידה 
  עבורנו, ארגון לומד זו אינה תיאוריה אלא דרך חיים, על אחת כמה וכמה במציאות הדינמית בה אנו חיים. אנו נלמד אותך ללמוד. אנו משקיעים בפיתוח הידע והיכולות המקצועיות של הצוות שלנו על מנת שנוכל לתת לך את הפתרונות הרלוונטיים והמתקדמים ביותר עבורך.

צוות החברה מורכב ממומחים מנוסים בתחום הייעוץ הארגוני והאימון העסקי, בעלי ידע מקצועי, הבנה ארגונית ונסיון רב שנים.

סוגי שירותים


יעוץ ופיתוח ארגוני

 • אנו מאמינים כי אנשים וארגונים עושים את הכי טוב שהם יכולים - כל הזמן.אם הם לא מרוצים ממצבם הנוכחי ומעוניינים בשינוי, אנו מסייעים להם:
  - להבהיר את המצב הקיים
  - לזהות את המטרות שלהם, הצעדים הבאים, והמחסומים
  - להעניק להם כלים פרקטיים להשגת יעדיהם
 • מהו פיתוח ארגוני? פיתוח ארגוני הוא אסטרטגיה ארגונית לצמיחה, התחדשות ושיפור, אנו עושים זאת  בשילוב של כל מה שאנחנו יודעים על תהליכים והתנהגות האנושית בכדי לפתח פתרונות ודפוסי התנהגות ארוגניים אפקטיביים, כדי לתכנן ולנהל את פיתוח הארגון לשגשוג, צמיחה ומענה לצרכים של בעלי העניין השונים.
 • פיתוח וייעוץ ארגוני טומן בחובו שלושה רבדים עיקריים –  הרובד הארגוני, הרובד הקבוצתי והרובד האישי. המשותף להם הוא עבודה על פרדיגמות, תפיסות, ערכים ופיתוח אסטרטגיות, תהליכים ומיומנויות ארגוניות, צוותיות ואישיות,  במטרה להעצים את כוחו של הארגון, הקבוצה והפרט לכדי השגת היעדים ארגונים באפקטיביות מרבית. לכל רובד אנו נותנים את הדגשים הרלוונטיים עבורו והמתאימים לארגון, לערכיו למחזור חייו ולסביבה בה הוא חיי.

תחומי ההתמחות שלנו כוללים בין היתר -
 
ניהול שינוי

בעידן הנוכחי אנשים וארגונים עוברים כל הזמן שינוי. השינויים שזורים בחיינו בכל הרבדים. החל מרגע לידתנו ועד המוות, בין אם השינוי הוא בשליטנו או לא, בין אם בחרנו בו או לא, הן ברמת הפרט והן ברמת הארגון. המאה ה – 21 מתאפיינת בשינויים מהירים היוצרים סביבה דינאמית ומשתנה ומציבים בפני ארגונים אתגרים רבים ומגוונים, איומים והזדמנויות. על ארגונים להתאים את עצמם ולהשתנות על מנת להשאר רלוונטיים בשוק תחרותי, גלובלי ומורכב. אנו מסייעים לכם לראות  את השינוי כצמיחה.  שינוי היא מילה אחרת לצמיחה  - צמיחה מתמשכת היא דרכו של עידן זה. במציאות זו קיים צורך ארגוני, מערכתי, עסקי לנהל את השינוי.
אנו מתמחים בליווי ובמתן פתרונות יישומיים לארגונים והתאמתם לצרכים הקבועים והמשתנים של השוק המקומי והגלובאלי. יש לנו את הידע, הנסיון והכלים ללוות אותך ולסייע לך לשפר את יכולות הארגון ולבצע את תהליכי השינוי בצורה הבריאה והאפקטיבית ביותר.
 
פיתוח ניהולי
פיתוח ניהולי מתייחס לכל הפעילויות המסייעות בשיפור איכות הניהול בקרב האדם או הארגון. ניהול אפשר ללמד. למידה היא תהליך החיים. היכולת של מנהל לגדול אינה נעלמת לאחר שנה אחת בתפקיד ואנו מאמינים שזה נכון גם לגבי תוכניות ההכשרה שלו. מנהיגות אפקטיבית דורשת מחויבות ארגונית להכשרה ופיתוח מנהלים - לאורך הקריירה שלהם.
אנו מספקים למנהלים כלים להערכת מצבם הנוכחי, וליווי בפיתוח ויצירת תוכנית ממוקדת ויישום של פעולות פרקטיות אשר יסייעו להם להשיג את מטרותיהם, תוך כדי תמיכה לאורך הדרך.
 
בניה ופיתוח צוותים
עבודת צוות ושיתוף פעולה מושפעים במידה רבה מתהליך בניית הצוותים. אנו מאמינים שעבודת צוות טובה מעבודת יחיד אבל רק כאשר יש אווירה של אמון והדדיות עם מערכות המאפשרות לאנשים לומר את מה שהם באמת מרגישים, חושבים ותהליך קבלת החלטות שלוקח בחשבון את כל אלה.
אנו מפתחים תהליכים, יחסים צוותים וקבוצתיים ומקנים כלים ומיומנויות לפיתוח צוותי עבודה סינרגטיים, אפקטיביים ומצליחים.
 
אבחון ארגוני
הינו כלי רב עוצמה לקבלת תמונת מצב רחבה ומעמיקה של הארגון כיום. האתגרים הניהולים מהווים אתגר המחייב את ראשי הארגון ליצור מנגנונים לשמירת קשר הדוק עם השטח על מנת הגדיל את האפקטיביות הביצועית של הארגון. אבחון ארגוני מהווה כלי הממפה את המרחש בארגון, את נקודות החוזקה, את ההזדמנויות וכן, את החולשות ומוקדי הבעיות בארגון.
אנו ממפים את הארגון לאחר קבלת "תמונת המצב" אנו מגבשים אלטרנטיבות פרגמאטיות לשיפור התנהלות ארגונית בהתאם לממצאים.
 
פיתוח ערכים ותרבות ארגונית
תרבות היא סט של אמונות, ערכים ונורמות של התנהגויות. האמונות, מעצבות את השקפת העולם שלנו. הן קובעות למשל, כיצד נגדיר הצלחה, מה נתפוס כאיום מה נזהה כהזדמנות או כיצד נגדיר חולשה. הן משפיעות על המחשבות והרגשות שלנו פרטים וארגונים, והן באות לידי ביטוי בערכי הליבה של הארגון ובנורמות ההתנהגות. לכולנו סט של אמונות - פרטים וארגונים. לכל ארגון יש ערכי ליבה. חלקם גלויים, עליהם אנו מדברים וחלקם סמויים. הערכים הם נגזרת של האמונות ותפיסות העולם. ערכים אלו מתווים את הנורמות וההתנהגות במציאות הארגונית.
אנו מסייעים לכם לזהות לפתח ולגבש את התרבות והערכים המתאימים לכם ורצויים לכם, והחשוב מכול נותנים לכם מענה על האתגר הקשה מכול- ההטמעה. יחד אתכם, "עקב בצד אגודל" מטמיעים.
 
בניית צוותי שיפור וצמיחה
מושגים כגון בניית צוותי עבודה ועבודה בצוות שגורים בפי אנשים וארגונים, אבל דרושים התמחות ונסיון על מנת ליצור את החוויה של עבודת צוות או איך לפתח עבודת צוות אפקטיבית. כחלק מצוות, אתה תורם להצלחה הכוללת של הארגון ואתה עובד יחד עם חברי הארגון כדי להפיק את התוצאות הללו. למרות שיש לך פונקציית עבודה ספציפית ואתה שייך למחלקה מסוימת, אתה גם מאוחד עם חברי מחלקה אחרת כדי להשיג את היעדים הכלליים של הארגון. השתייכות לקבוצה, במובן הרחב, היא תוצאה של תחושת היותך חלק ממשהו גדול יותר מאשר עצמך. לתחושת ההשתייכות הזו השפעה עצומה בהבנת יעדי הארגון ותחושת השליחות של הפרט.
בנייה ועבודת צוות היא גורם חשוב בכל סביבה, בעיקר בסביבת עבודה. מטרתנו היא לסייע לך בבניה, פיתוח וליווי של צוותי עבודה בארגון בכדי לקדם את המטרות העסקיות, חברתיות ותרבותיות של ארגונך.
 
הערכת עובדים
ררוב הזמן עובדים חשים שהם עובדים ב"חושך" – תוהים עד כמה הם טובים בביצוע תפקידם ועד כמה הם עומדים בציפיות המנהל והחברה. תהליך הערכת עובדים מאפשר לעובד לקבל משוב ישיר על מה שהוא עושה היטב והבנה ברורה יותר של מה הוא צריך לשפר. המשוב הינו כלי קריטי ואפקטיבי עבור הפרט והארגון -  הוא מספק תמונת מצב ברורה לגבי התפקוד בהווה, מטרות עתידיות והדרך להגיע אליהן. הערכת עובדים הינו כלי ניהולי בידי הארגון להשגת מטרותיו העסקיות.
אנו נסייע לך ביישום התהליך  מתחילתנו ועד סופו - החל מקביעת מטרותיו, דרך הגדרת הכללים והשיטה לביצוע תהליך נכון ואפקטיבי ועד ליישום ומתן משוב במטרה להביא לשיפור אישי וארגוני מיטבי.

 


ליצירת קשר לחצ/י כאן

משאבי אנוש | מאמרי משאבי אנוש | המכללה למשאבי אנוש | פורום משאבי אנוש | דרושים-משאבי אנוש | פורום תגמולים והטבות | פורטל רווחה אירגוני
בניית אתרים תפנית 054-4780798