משאבי אנוש מאמרים - משאבי אנוש hr shops

 


דף ראשי אודותינו פורום פתוח דרושים בקהילה פרסום באתר צור קשר
הפוך לדף הבית About Us רישום לפורום C.V - Wizard מאמרים תקנון
מילוני מושגים כתבו עלינו NewsLetter HR College מועדון הטבות אתרים רלוונטיים
המרכז לגישור יריד ארגוני HRShops     רכישת תווי קניה
מדדי HR חוקי עבודה טפסים ונהלים לוח אירועים מחשבונים סרטי הדרכה
חיפוש באינדקס חברות
 
חיפוש מאמרים
 
חיפוש בפורום משאבי אנוש
משאבי אנוש גיוס הדרכה רווחה שכר והטבות


שם חברה ברליץ
אזורי שירות כל הארץ

פרטי התקשרות
טלפון 03-6088664
פקס 03-6088677
אימייל ליצירת קשר לחצ/י כאן
אתר אינטרנט www.berlitz.co.il
כתובת מרכזי ברליץ פרוסים בעשרה מרכזים ברחבי הארץ: קיריון, כרמל, רעננה, רמת גן, תל אביב, ראשל``צ - רוטשילד, ראשל``צ מערב, אשדוד, באר שבע, ירושלים

פעילות כללית


הצטרף למיליוני האנשים ברחבי העולם שלמדו לדברליץ בהצלחה כל שפה שבעולם.

כאשר עולה הצורך בלימוד שפה מדוברת והבנת הייחודיות של תרבות שונה, ברליץ ערוכה לסייע לך בצורה הטובה ביותר בהשגת יעדך.

לימודי אנגלית ושפות זרות בברליץ

לימודי שפות בברליץ מקנים לך את הכלים לדבר, לקרוא ולכתוב, בכל שפה בה תחפוץ. הלימודים מכסים מספר רב של שפות ומועברים בשיטת לימוד ייחודית לברליץ, המאופיינת בשימת דגש על היכולת לדבר את השפה, ולהביא את התלמיד לרמה בה הוא מסוגל לנהל שיחה בשפה נינוחה ושוטפת. כל השיעורים נערכים על ידי מורים הדוברים את השפות כשפת אם, לתכני מולטי מדיה מתקדמים ביותר המלווים את מהלכי הקורסים ותכנים עשירים ואותנטיים . בשיעורים עצמם, כל התלמידים מדברים את השפה הנלמדת החל מהשיעור הראשון.

סוגי שירותים


לברליץ מגוון רחב של דרכי לימוד ולאורכי זמן שונים: קורס פרטי , סמי פרטי וקורסים קבוצתיים, קורס מזורז או קורס לאורך זמן ועוד..

סמינרים עיסקיים – סדנאות וסמינרים עיסקיים המציעים לך שיפור וחיזוק היכולות בשפה האנגלית במטרה לקדם אותך בזירה העסקית הגלובאלית ויסייעו לך לממש את הפוטנציאל של ארגונך.

סדנאות בינתרבותיות – תוכניות המאפשרות התמודדויות מוצלחות עם אנשים המגיעים מרקע תרבותי שונה ומונעת הלם תרבותי וטעויות ביחסים בין עיסקיים ובינאישיים.

eBerlitz – תוכנית למידה משולבת הכוללת: לימוד דרך מחשב מול מורים און ליין, שיעורים באמצעות הטלפון ושיעור פרונטאלי עם מורה.

ברליץ לילדים ונוער
Berlitz Kids ו Berlitz Teens הינן תוכניות ללימוד שפות זרות לילדים שפותחו בברליץ העולמית וזוכות להצלחה רבה. שיטה זו המתמקדת בדיבור והיגוי נכון, כתיבה, קריאה והכל בשילוב שירים, יצירה, משחקים אינטראקטיביים ועוד הופכת את הלמידה לחוויתית, מהנה ויעילה יותר.
הקבוצות מחולקות לפי גיל. לגיל הרך הלמידה מתבצעת תוך שימוש בבובה ועזרים נוספים ההופכים את הלמידה לנגישה ומהנה לילדים.

מרכזי ברליץ פרוסים בעשרה מרכזים ברחבי הארץ: קיריון, כרמל, רעננה, רמת גן, תל אביב, ראשל"צ - רוטשילד, ראשל"צ מערב, אשדוד, באר שבע, ירושלים


ליצירת קשר לחצ/י כאן

משאבי אנוש | מאמרי משאבי אנוש | המכללה למשאבי אנוש | פורום משאבי אנוש | דרושים-משאבי אנוש | פורום תגמולים והטבות | פורטל רווחה אירגוני
בניית אתרים תפנית 054-4780798